Suzan Defter
14 Nisan 2017
05.05
5 Mayıs 2017

Mayıs

Ve Mayıs geldi! Son bir haftadır burada da iyice ısındık. Kaloriferlerimiz artık yanmıyor:) Bahar gerçekten en güzel mevsim. Çok seviyorum. Çayın, kahvenin, havanın ayrı tadı oluyor sanki.

Hazır bahar da gelmişken site tasarımını değiştirelim dedik Hilalcikle. Bu yıl mezun oluyor, artık o bir Bilgisayar möööhendisi:) Ben çok sevdim, inşAllah sizde beğenirsiniz:)
Nisan ayının yazısını yazarken hiç kitap okuyamadığımdan bahsetmiştim. Nisan ayında iki kitap okuyabildim. Birisi Suzan Defter di, bir diğeri ise Havva’nın 3 Kızı oldu. Bununla ilgili de bir post gelecek. Çünkü Havva’nın 3 Kızı bir yıldır okuduğum en iyi kitaptı.

Bunun haricinde eşimle bir süredir izlediğimiz Modern Family dizisini bitirdik. Dizi karakterlerine öyle alışmışız ki boşluğa düştük sanki 🙂 8 sezon yoldaşlık ettik, dile kolay. O çocuklar ellerimizde büyüdü 🙂 Şimdi haftalık olarak takip ediyoruz. Ama boş da durmadık, yeni bir diziye başladık; New Girl. Şuan 2. sezon 2. bölüme geldik bile hatta. Çıtır çerez bir dizi. Yüzümüzde gülümseme ile izliyoruz 🙂 Zooey Deschanel nasıl tatlı bir karakter oynuyor, bayılıyorum.
Güneşli havalarda en sevdiğim şeylerden biri de renkli camlara sahip gözlükler. Verdikleri enerjiyi kendime çok yakıştırıyorum ve baya iyi hissediyorum. Haliyle fotoğraflarımın başköşesine kurulmuş oluyorlar:)
Benim Nisan’ım böyleydi işte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir