İkimizin Yerine Film Yorumu
29 Ekim 2016
Tezer Özlü Üzerine
4 Kasım 2016

Kanaviçe Mutfak Havlusu

Elif'in Hikayesi Kanaviçe Mutfak Havlusu

Tesadüfen dolaşırken bir hobi mağazasına denk geldim. Hemen içeri attım kendimi, neler bulabilirim, neler yapabilirim, neler deneyebilirim diye bakındım 🙂 İşte bu havluyla da o zaman karşılaştım. İnstagramda butiklerde sıkça karşılaşıyordum, ‘Aaa demek bununla yapıyorlar’ dedim. Ve hemen bir tane satın aldım.

Yol boyunca mutfak havlusu mu yapsam banyo için el havlusu mu diye düşündüm. Ama ellerimi silmeye kıyamayacağım konusunu düşününce en iyisi süs bir mutfak havlusu olsun bu minnacık şey dedim 🙂 Derken hangi deseni işlesem telaşesi aldı beni. Pinterest profilimden son zamanlarda pek çok mutfak şablonunu pinlediğimi sizde görebilirsiniz 🙂 Ve uzun araştırmalar sonucunda bu sevimli aşçı kıza karar verdim.

Elif'in Hikayesi Kanaviçe Mutfak Havlusu

Renkleri seçtim, aşçımın işlemesini bitirdim. Bu sefer ‘Elif’in Mutfağı’ kısmına geldi sıra. Aslında ‘Elif ve Enver pişirir, Elif ve Enver göbekleri şişirir’ daha uygun olabilirdi :):):) ‘Elif’in Mutfağı’ kısmındaki yazı fontu için şu siteyi kullandım. Ve sevimli bir mutfak havlum olmuş oldu.

Elif'in Hikayesi Kanaviçe Mutfak Havlusu 2

Tabi bununla yetinmeyip birde bisikletli kız işledim çok severek.
Mutlu günler!

Elif'in Hikayesi - Kanaviçe Mutfak Havlusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir