16 Şubat.
24 Şubat 2017
1 Mart!
1 Mart 2017

Elog 5


Şubat’ın son gününde Şubat’a şöyle bir bakalım istedim 🙂 Bahar geldi!
Bol bol kahve içmeye devam ediyorum tam gaz. Kahve dedin mi akan sular duruyor bende, artık biliyorsunuz. İstanbul’a gitmişken Secdus’a gitmeden olmazdı haliyle.. Karşılıklı birer kahve içtik Enver’le. Bir süredir hep anı yaşıyoruz. Öyle ki yarın neredeyiz, ne olacağız bilmiyoruz. İnsan bilmediğinde mutlu olmuyor ama düşünmediğinde çok mutlu. Çok acayip bir çift olduk şu sıralar, bir kaç hafta önce yüreğimizi parçalayan acılarımıza geriye dönüp bakınca kahkaha atabiliyoruz birlikte. Secdus’u çok beğendik ikimizde. Kendisi ile de sohbet edebilme fırsatı bulduk,çok içten ve çok güzel bir kadındı.
Uzun zamandır yaptığımız en ilginç şeyi yaparak İstanbul’da iken Atv’nin yolunu tuttuk. Ne için mi? Esra Erol’a katılmak için :):) Çok acayip bir çift olduk derken abartıyorum mu sanmıştınız yoksa :):) O kadar eğlendik, o kadar güldük ve o kadar keyiflendik ki anlatamam 🙂 Bir dahaki gidişimizde yine gidelim mutlaka diye de sözleştik hatta 🙂 Gidebilmek için baya bi çaba sarfettim, atv yi ara, rezervasyon yaptır vs vs. ama değdi 🙂 Kanıt olarak da fotoğrafımız işte burada. Hd görüntü bulamadım ama kusura bakmayın artık 🙂 Enver’i cinsiyetinden kolaylıkla bulabilirsiniz :):):) Bende yanında göbek atan abla oluyorum :):)
14 Şubat nedeniyle pek sevgili Starbuckscığım da sevgililer günü konseptine geçiş yaptı. Eee haliyle bende 14 Şubat kekini denememiş dedirtmem kendime 🙂 Açıkçası Hilal’e siparişimi söyleyip masaya geçtim, o görünce benim seveceğimi düşünerek almış. Böyle ufak sevimli şeylere bayılıyorum!
Bikutumutluluk her ay kapıma gelen kargodan çıkan harika şeylerle beni çok mutlu ediyor. Üstelik bu yılki yıllık aboneliğim Enver’in hediyesiydi. Aslında bunun üzerine ayrı bir post yapmalıyım diye düşündüm şuan 🙂
Bu seferki İstanbul ziyaretinde gitmek istediğim pek çok yerin üzerine çizgi attık. İşte bunlardan biri de Vefa Bozacısı idi. Boza sevgisi annemden gelen birşey bende aslında. Kimisinin hiç sevmediği bu lezzet uğruna bizim evde kavgalar çıkıyor, hey heeeyyy :):) Enver’de ilk başta çok önyargılıydı ama nasıl oldu anlamadan eve haftada en az bir kez boza alıp gelen bir adama dönüştü 🙂 Bozama ortak yok diye sevinirken, ortak çıktı yaniii 🙂 Şaka bi yana, bozayı birde Vefa’da içtik ve içtiklerimiz aslında neymiş olduk.
Sevgiyle kalın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir