Elif’in Sinema Günlüğü
15 Mart 2017
Mini Alışveriş
31 Mart 2017

Elif’in Sinema Günlüğü 2

İlk yazısını yazdığım Sinema Günlüğümün ikincisini yazıyorum. Aslında önceden de gittiğim filmler ile ilgili yazılar yazıyordum. Bu sefer bir kaç film yorumunu birlikte yazmaya karar verince adı Sinema Günlüğü olsun dedim:)

Neyse efendim, konumuza dönecek olursak; 4DX hayranlığımın üzerine biz Ankara Panora Avm’ye Logan gelir de gitmez miyiz:) Şimdi böyle söyleyince sanki daha önce film üzerine birşeyler biliyorum zannetmeyin, tamamen yine kız kardeşimin yönlendirmesi ile üçlümüzü tamamlayarak gittik:) Logan ile ilgili çok iyi yorumlar okudum gitmeden önce, 2d de bile bu yorumlar yapılıyorsa yaşadık diye düşündüm hatta. Ve Logan’ın bol aksiyonuna biz de koltuklarımızla eşlik ettik :) Yine çok keyif aldık.
Eşim en çok komedi filmlerini izlemeyi seviyor. Bu nedenle Cem Yılmaz imzası olduğu için Deli Aşk’a vizyona ilk girdiği gün gittik. Hiçbir yorum okumadan gittiğimiz film, ömrümüzde izlediğimiz en berbat filmdi. Hakikaten daha kötüsü olamaz. Film boyunca tebessüm bile etmedik. Birde önümüzde kahkahalar atarak gülen bir dörtlü vardı ki sormayın, tüm salonun sinirlerini bozdular:) Bir yerden sonra onların kahkasına kahkaha atıp söylenmeye başladık :) Şimdiye kadar gittiğim her filmi ne olursa olsun sonuna kadar izledim ben. Ama Deli Aşk’ta inanın kaç kere çıkmayı düşündük. Gitmeyin, kimsenin de gitmesine izin vermeyin :):)
Ve son olarak da henüz bir gün önce ‘Tatlım Tatlım’ a gittik. Haybeden Gerçeküstü Aşk’ın 2017 versiyonu olmuş aslında. Filmde bence yeni jenerasyonun en iyi kadın ve erkek oyuncularına rol verilmiş.O kadar ama o kadar güldük ki :) Salon kahkaha sesinden yıkıldı zaman zaman. Filmin hemen hemen her anı çok iyi esprilerle bezenmişti. Kadın erkek ilişkileri ile ilgili yapılan Türk komedi filmler içerisinde çok ince nüanslara dokunan en iyi filmdi bence. Muhakkak 2 saatinizi ayırın ve gidin bence. İnanın o çiftlerin hepsinden birer parça buluyor insan kendinde:) Enverle sürekli birbirimizi dürterek güldük, daha ne diyeyim :):)
Elif içtenlikle iyi haftalar diler:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir